Çevre Koruma, Çit, Tel ve Spor Tesisleri Endüstrisi Fuarı

10 January 2023

Çevre Koruma, Çit, Tel ve Spor Tesisleri Endüstrisi Fuarı

12-14 Ekim 2023 tarihlerinde çevre koruma adına iş makineleri, çit, Tel ve spor malzemeleri konusu kapsamında Türkiye'de büyüyen sanayi sektörü ilk ve tek fuarı olma özelliği taşıyan Atrax Fuarı dünyanın birçok farklı bölgelerinde sanayi firmalarını ve alıcıları istanbul'da buluşturmaktadır.

Atrax fuarı; kamu paketia ya da özel sektördeki ihtiyaç ihtiyaçlarını karşılayacak spor sahaları, parklar için galvanizli tel ve yaya yolları, spor ekipmanları, demir ticaret hizmetleri gibi birçok farklı alana yönelik çözümler sunmaktadır.

Çevre Koruma, Çit, Tel ve Spor Tesisleri Endüstrisi Fuarı

Atrax; Ortayaki tek uluslararası iş platformu olma özelliğini taşırken aynı zamanda spot ve eğlence gereksinimi da kullanımında tüm savaşları küresel bir endüstrinin büyük yatırımını bir arada toplamaktadır.

Atrax Fuarı; Alanında koruyucusu tek fuar olma özelliğine sahip olmasından dolayı kaynaklı olarak ilgi çekiciliği yüksek olup bireysel ve toplumsal olarak tahmini yaşamın geleceği için yeniliklere topluluklara uygun ürün ve sonuçları sunumu için verimli bir fuar olmaktadır.

ATRAX, sektör lideri fuar organizasyonu olarak 10. yılında; Sektördeki yanı sıra mimarlar, turistik ve sosyal yapı işletmecileri, belediye ve kamu idareleri gibi çok sayıda kullanıcı ulusal ve uluslararası işletmecilere destek vermeye devam etmektedir.

12-14 Ocak 2023 tarihlerinde Karel Demir Tel, Kardemir Demir Çelik, Estenet olarak FENS - ATRAX fuarında çit teli, PVC kaplı hasır tel ve çelik demir ürünleri imalatına yönelik ürün tanıtımlarımızı gerçekleştirerek fuarda buluşacağız.

Atrax Fuarı Nedir?

Türkiye'deki ilk çevre koruma, çit teli, spor tesisleri ürünleri ile ilgili sektördeki ulusal ve uluslararası merkezi buluşmasına öncülük eden fuar

Atrax Fuarı Nerede Ve Ne Zaman?

Atrax Fuarı 12-14 Ocak 2023 tarihleri arasında istanbul fuar merkezi'nde Yeşilköy İstanbulda yapılacak.

Ürünlerimizle ilgili detaylı
bilgi almak için